Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν το 7ο Aquathlon & 3ο Swim 2022

Με μεγάλη επιτυχία και πολύ καλό κλίμα, ολοκληρώθηκαν ο 7ος αγώνας Chania Aquathlon (750 μ κολύμπι και 5000μ τρέξιμο) & ο 3ος αγώνας Chania Swim 2022!

Ευχαριστούμε θερμά τους συνδιοργανωτές: Την Περιφέρεια Κρήτης και τον Δήμο Χανίων.

Την Εθελοντική Ναυαγοσωστική Ομάδα ΕΝΑΜΟΝΟΧ για την διαχρονική υποστήριξη!

Για την πολύτιμη βοήθεια όλους τους εθελοντές!

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τους χορηγούς μας:

  • KLIK BAR
  • Crepe Factory
  • Cretan Pharmacy
  • Aqua Fit
  • Την μπύρα Χάρμα
  • Τα αναψυκτικά Γεράνι
  • Το Κρεοπωλείο Τζαμπατζάκης
  • Τους Εξοπλισμούς Αθητάκη
  • Την ANEK LINES- Blue Star Ferries

Φωτογραφίες από τους αγώνες Aquathlon και swim στον παρακάτω συνδεσμο
https://bit.ly/3UqqBGO

Επίσης ευχαριστούμε θερμά τον Μενέλαο Παπαδημητράκη για τις επιπλέον 747 καταπληκτικες φωτογραφίες!
https://bit.ly/3xGeZ8T

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές που συμμετείχαν και του χρόνου με υγεία!!!

Τα αποτελέσματα

Aquathlon (750 κολύμπι- 5.000μ τρέξιμο)

Γυναίκες 

1η Ελένη Σταγάκη

2η Μαρίνα Κοσκερίδου 

3η Μαρίνα Βλαστού

Άνδρες κάτω των 40

1ος Παναγιώτης Ψεντέλης

Άνδρες άνω των 41 

1ος Μανούσος Βιζυράκης

2ος Σπύρος Μακρυγιάννης

3ος Εμμανουήλ Συντζανάκης

Άνδρες άνω των 55

1ος Αντώνης Πολάκης

2ος Αντώνης Μαρκάκης

3ος Λευτέρης Τοράκης

Σκυτάλη

1οι Μανώλης Χιωτάκης & Στέλιος Χιωτάκης

2οι Γιάννης Φραγκιουδάκης & Μιχάλης Μπικάκης

500κολύμπι
Άντρες Κάτω των 20

1ος Αντώνης Σκουνάκης

2ος Μιχάλης Χαρκιωλάκης

3ος Γιώργος Σκουνάκης


Άντρες Άνω των 21 

1ος Θεόδωρος Μποφίλης

2ος Νίκος Πατεράκης

Άντρες Άνω των 40

1ος Μιχάλης Αρβανιτάκης

2ος Εμμανουήλ Συτζανάκης

Γυναίκες Κάτω των 20

1η Αναστασία Γεωργιάδη

Ανω των 40

1η Νάνσυ Γεωργαράκη

2η Γιώτα Κούνδουρου

3η Ρένα Σαριδάκη

1500κολύμπι 

Αντρες κάτω των 20

1ος Μιχάλης Κοκολινάκης (junior)
Άντρες Κάτω των 40

1ος Μιχάλης Κοκoλινάκης

2ος Μανώλης Χιωτάκης

3ος Γιάννης Μαλανδράκης

Άντρες Άνω των 41 

1ος Μανούσος Βιζυράκης

2ος Βασίλης Μποφίλης

3ος Παναγιώτης Καρβούνης

Γυναίκες 

1η Κική Μαστρομανώλη

2η Κωνσταντίνα Συγγενιώτη

3η Ελένη Σταγάκη

αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Aquathlon

  1. 10.38/36.01 Μανούσος Βιζυράκης
  2. 12.32/41.57 Μακρυγιάννης
  3. 10.28/42.03 Χιωτάκης /Χιωτάκης
  4. 14.33/43.15 Συτζανάκης
  5. 14.36/44.18 Ψεντέλης
  6. 15.07/45.15 Φραγκιουδάκης/Μπικάκης
  7. 15.09/44.56 Καρβουνης
  8. 13.37/46.09 Γιακουμιδάκης
  9. 14.45/46.35 Πολάκης
  10. 16.22/46.52 Σταγάκη
  11. 18.01/50.31 Μαρκάκης
  12. 15.28/51.51 Κοσκερίδου
  13. 15.29/54.11 Βλαστού
  14. 18.30/1.02.06 Τοράκης

500m

  1. 7.47 Σκουνάκης Α
  2. 8.09 Χαρκιωλάκης Μ
  3. 8.29 Γεωργιάδη
  4. 9.16 Σκουνάκης Γ
  5. 9.27 Αρβανιτάκης
  6. 10.47 Γεωργαράκη
  7. 10.54 Μποφίλης Θ
  8. 11.47 Συτζανάκης
  9. 13.17 Κουνδουρου
  10. 16.11 Σαριδάκη
  11. 17.17 Πατεράκης

1500m

  1. 25.33 Κοκολινάκης
  2. 26.40 Χιωτάκης
  3. 26.53 Βιζυράκης
  4. 28.06 Μαστρομανώλη
  5. 28.29 Συγγενιώτη
  6. 30.53 Μαλανδράκης
  7. 34.01 Κοκκολινάκης Μ
  8. 34.09 Μποφίλης
  9. 34.25 Βρουβάκης
  10. 37.19 Καρβούνης
  11. 39.48 Σταγάκη
Προηγούμενο άρθρο
Σχολιάστε

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

  • Προγράμματα Ακαδημιών 2022-23

  • ΧΟΡΗΓΟΙ

  • enanekblue pano kato
  • grhgorhs logo new
  • shell
  • 4
Αρέσει σε %d bloggers: