Palaiochora Aquathlon & Swim

Ο Α.Π.Σ. Άνεμος  Χανίων σε συνεργασία με την ομάδα Παλαιόχωρα -TRT στο πλαίσιο του Ημιμαραθωνίου Παλαιόχωρας, με την υποστήριξη της Περιφερειακής Ενότητας Χανίων και του Παλαιόχωρας,  θα διοργανώσουν τον αγώνα  «Aquathlon», κολύμβησης – τρεξίματος και τον αγώνα κολύμβησης «Swim» το Σαββατο 22.10.22 στην Παλαιόχωρα.

» Παλαιόχωρα AQUATHLON 2022″

• ώρα εκκίνησης 15.00

ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ:

Κολύμπι: 750μ. . Τρέξιμο: 5χμ σε χωμάτινη επιφάνεια & ασφαλτο

» Παλαιόχωρα SWIM 2022″

• ώρα εκκίνησης 16.30

ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ:

• 500μ.

• 1500μ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
Οι ηλικιακές κατηγορίες θα οριστούν ανάλογα με τις συμμετοχές, προυπόθεση να υπάρχουν τουλάχιστον 3 αθλητές σε κάθε κατηγορία (ενδεικτικά: <25, 26-40, 41-55 , >56).
• Αντρών
• Γυναικών
• Α.μ.Ε.Α
• Σκυταλοδρομίες:  το αγώνισμα της σκυταλοδρομίας πραγματοποιείται με δύο ίδιου φύλου ή μικτής ομάδας. Θα υπάρχει μία κατηγορία ανεξάρτητα από το φύλο ή την ηλικία.

ΕΛΕΓΧΟΣ & ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑ: Στην περιοχή εκκίνησης τουλάχιστον μία ώρα έως 45 λεπτά πριν από τον αγώνα.
ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΨΗ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΣΥΝΟΔΩΝ: Οδηγίες για την διεξαγωγή του αγώνα θα υπάρχουν ηλεκτρονικά και σεπίνακα ανακοινώσεων.

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ-ΕΓΓΡΑΦΕΣ: Δικαίωμα συμμετοχής στον αγώνα έχουν αθλητές και αθλήτριες που βρίσκονται σε άρτια φυσική και ψυχική κατάσταση. Υποχρεωτικά να συμπληρώσουν και να υπογράψουν τα απαραίτητα έγγραφα (Δήλωση Συμμετοχής – Υπεύθυνη Δήλωση). Για συμμετέχοντες κάτω των 18 ετών, είναι απαραίτητη η Υπεύθυνη Δήλωση από γονέα ή κηδεμόνα. Οι εγγραφές πραγματοποιούνται ηλεκτρονικά  και στη γραμματεία του αγώνα.  

ΠΑΡΟΧΕΣ: Για τον αγώνα  η ατομική εγγραφή και η ομαδική εγγραφή περιλαμβάνουν τα ακόλουθα για κάθε αθλητή:
• αναμνηστικό 
• δίπλωμα & μετάλλιο συμμετοχής

ΕΠΑΘΛΑ: Στους πρώτους νικητές θα δοθούν έπαθλα
Κόστος συμμετοχής:
• 25 € για τους αθλητές που θα συμμετέχουν και στα δύο αγωνίσματα
• 15 € για τους αθλητές που θα συμμετέχουν μόνο στο ένα

• 12 € για τους αθλητές που θα συμμετέχουν στη σκυτάλη
(Η εκπτωση 50% είναι για τους αθλητές του ΑΠΣ Ανεμος Χανίων, τους ανήλικους και τους ΑΜΕΑ)

Εγγραφές εδώ

H εγγραφή ολοκληρώνεται με την κατάθεση στον παρακάτω τραπεζικό λογαριασμό και αποστολή του αποδεικτικού  (με την αιτιολογία ενίσχυση συλλόγου) στο anemoshania@gmail.com.
Piraeus Bank Inv. Account: 5758-082552365
IBAN: GR82 0172 7580 0057 5808 2552 365
Ανεμος Αθλητικός & Πολιτιστικός Σύλλογος

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η οργανωτική επιτροπή έχει την απόλυτη ευθύνη για την τροποποίηση του παρόντος προγράμματος. Για οποιαδήποτε αλλαγή θα υπάρχει έγκαιρη ενημέρωση των αθλητών. Οι αθλητές είναι υποχρεωμένοι να παρακολουθήσουν την Τεχνική σύσκεψη πριν από τον αγώνα και σε συνέχεια αυτού να σεβαστούν τις οδηγίες τις οποίες θα λάβουν. Όλοι όσοι επιθυμούν να λάβουν μέρος στον αγώνα θα πρέπει να έχουν εξεταστεί από ιατρό και θα υπογράψουν υπεύθυνη δήλωση ότι θα αγωνιστούν με δική τους ευθύνη. Στους αγώνες θα υπάρχει Ιατρός.

Θα τηρηθεί αυστήρα το ισχύον πρωτόκολλο COVID-19

Advertisement

Πολυ καλή παρουσία στον αγώνα Τριάθλου στο Ρέθυμνο

Οι αθλητές τριάθλου συμμετείχαν με μεγάλη επιτυχία στην Ολυμπιακή απόσταση τριάθλου που διοργανώθηκε στο Ρέθυμνο την Κυριακή 25.10.22! 

Ο Παναγιώτης Σαμιωτάκης τερμάτισε 1ος στην κατηγορία του και 3ος στην γενική κατάταξη. Η Ελένη Σταγάκη 2η στην κατηγορία της και στη γενική γυναικών! Ο Μακρυγιάννης Σπύρος 4ος στην κατηγορία του και ο Γιάννης Κτιστάκης 3ος στην κατηγορία του! Επίσης ο Μακρυγιάννης Σπύρος 4ος στην κατηγορία του στα 5 χιλιόμετρα κολύμβησης ανοιχτής θάλασσας!

Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν το 7ο Aquathlon & 3ο Swim 2022

Με μεγάλη επιτυχία και πολύ καλό κλίμα, ολοκληρώθηκαν ο 7ος αγώνας Chania Aquathlon (750 μ κολύμπι και 5000μ τρέξιμο) & ο 3ος αγώνας Chania Swim 2022!

Ευχαριστούμε θερμά τους συνδιοργανωτές: Την Περιφέρεια Κρήτης και τον Δήμο Χανίων.

Την Εθελοντική Ναυαγοσωστική Ομάδα ΕΝΑΜΟΝΟΧ για την διαχρονική υποστήριξη!

Για την πολύτιμη βοήθεια όλους τους εθελοντές!

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τους χορηγούς μας:

  • KLIK BAR
  • Crepe Factory
  • Cretan Pharmacy
  • Aqua Fit
  • Την μπύρα Χάρμα
  • Τα αναψυκτικά Γεράνι
  • Το Κρεοπωλείο Τζαμπατζάκης
  • Τους Εξοπλισμούς Αθητάκη
  • Την ANEK LINES- Blue Star Ferries

Φωτογραφίες από τους αγώνες Aquathlon και swim στον παρακάτω συνδεσμο
https://bit.ly/3UqqBGO

Επίσης ευχαριστούμε θερμά τον Μενέλαο Παπαδημητράκη για τις επιπλέον 747 καταπληκτικες φωτογραφίες!
https://bit.ly/3xGeZ8T

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές που συμμετείχαν και του χρόνου με υγεία!!!

Τα αποτελέσματα

Aquathlon (750 κολύμπι- 5.000μ τρέξιμο)

Γυναίκες 

1η Ελένη Σταγάκη

2η Μαρίνα Κοσκερίδου 

3η Μαρίνα Βλαστού

Άνδρες κάτω των 40

1ος Παναγιώτης Ψεντέλης

Άνδρες άνω των 41 

1ος Μανούσος Βιζυράκης

2ος Σπύρος Μακρυγιάννης

3ος Εμμανουήλ Συντζανάκης

Άνδρες άνω των 55

1ος Αντώνης Πολάκης

2ος Αντώνης Μαρκάκης

3ος Λευτέρης Τοράκης

Σκυτάλη

1οι Μανώλης Χιωτάκης & Στέλιος Χιωτάκης

2οι Γιάννης Φραγκιουδάκης & Μιχάλης Μπικάκης

500κολύμπι
Άντρες Κάτω των 20

1ος Αντώνης Σκουνάκης

2ος Μιχάλης Χαρκιωλάκης

3ος Γιώργος Σκουνάκης


Άντρες Άνω των 21 

1ος Θεόδωρος Μποφίλης

2ος Νίκος Πατεράκης

Άντρες Άνω των 40

1ος Μιχάλης Αρβανιτάκης

2ος Εμμανουήλ Συτζανάκης

Γυναίκες Κάτω των 20

1η Αναστασία Γεωργιάδη

Ανω των 40

1η Νάνσυ Γεωργαράκη

2η Γιώτα Κούνδουρου

3η Ρένα Σαριδάκη

1500κολύμπι 

Αντρες κάτω των 20

1ος Μιχάλης Κοκολινάκης (junior)
Άντρες Κάτω των 40

1ος Μιχάλης Κοκoλινάκης

2ος Μανώλης Χιωτάκης

3ος Γιάννης Μαλανδράκης

Άντρες Άνω των 41 

1ος Μανούσος Βιζυράκης

2ος Βασίλης Μποφίλης

3ος Παναγιώτης Καρβούνης

Γυναίκες 

1η Κική Μαστρομανώλη

2η Κωνσταντίνα Συγγενιώτη

3η Ελένη Σταγάκη

αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Aquathlon

  1. 10.38/36.01 Μανούσος Βιζυράκης
  2. 12.32/41.57 Μακρυγιάννης
  3. 10.28/42.03 Χιωτάκης /Χιωτάκης
  4. 14.33/43.15 Συτζανάκης
  5. 14.36/44.18 Ψεντέλης
  6. 15.07/45.15 Φραγκιουδάκης/Μπικάκης
  7. 15.09/44.56 Καρβουνης
  8. 13.37/46.09 Γιακουμιδάκης
  9. 14.45/46.35 Πολάκης
  10. 16.22/46.52 Σταγάκη
  11. 18.01/50.31 Μαρκάκης
  12. 15.28/51.51 Κοσκερίδου
  13. 15.29/54.11 Βλαστού
  14. 18.30/1.02.06 Τοράκης

500m

  1. 7.47 Σκουνάκης Α
  2. 8.09 Χαρκιωλάκης Μ
  3. 8.29 Γεωργιάδη
  4. 9.16 Σκουνάκης Γ
  5. 9.27 Αρβανιτάκης
  6. 10.47 Γεωργαράκη
  7. 10.54 Μποφίλης Θ
  8. 11.47 Συτζανάκης
  9. 13.17 Κουνδουρου
  10. 16.11 Σαριδάκη
  11. 17.17 Πατεράκης

1500m

  1. 25.33 Κοκολινάκης
  2. 26.40 Χιωτάκης
  3. 26.53 Βιζυράκης
  4. 28.06 Μαστρομανώλη
  5. 28.29 Συγγενιώτη
  6. 30.53 Μαλανδράκης
  7. 34.01 Κοκκολινάκης Μ
  8. 34.09 Μποφίλης
  9. 34.25 Βρουβάκης
  10. 37.19 Καρβούνης
  11. 39.48 Σταγάκη

Νεο Aquathlon στην Παλαιόχωρα

Ένας νέος αγώνας προστίθεται στο καλεντάρι για φέτος !!!

Μια νέα συνεργασία με την ομάδα της @paleochoratrt !!!

Ένα ημιορεινό aquathlon δίπλα στην θάλασσα στις 22/10/22 !

Περισσότερες πληροφορίες θα ανακοινωθούν σύντομα!

Σας περιμένουμε!

Προγράμματα Ακαδημιών 2022-23

Βόλεϊ 

(έναρξη προπονήσεων απο 15.9.2022)

Παιδικά τμήματα 7-10 ετών

  • Κουμπές (Απτέρων 2) Δευτέρα & Τετάρτη 17.00-18.00 , Παρασκευή 18.00-19.00
  • Ταυρωνίτης, Τρίτη & Πέμπτη 18.30 – 19.30
  • Κλαδισος, Δευτερα & Πέμπτη 17.00 – 18.00, Σάββατο 10-11
  • Δαράτσο -ανοιχτό γήπεδο (θα οριστούν οι ώρες στην πρώτη συνάντηση Οκτώβριος)

Παιδικά τμήματα 11-13 ετών (πέμπτη-έκτη-1η γυμνασίου)

  • Κουμπές (Απτέρων 2) Δευτέρα & Τετάρτη 18.00-19.00 , Παρασκευή 19.00-20.00
  • Ταυρωνίτης, Τρίτη & Πέμπτη 18.30 – 19.30
  • Κλαδισος, Δευτερα & Πέμπτη 17.00 – 18.00, Σάββατο 10-11
  • Δαράτσο -ανοιχτό γήπεδο (θα οριστούν οι ώρες στην πρώτη συνάντηση Οκτώβριος)

Εφηβικά τμήματα 13-15 ετών (γυμνασιο)

  • Κουμπές Τρίτη, Πέμπτη  19.15-20.15,  & Παρασκευή 19.00-20.00
  • Ταυρωνίτης, Τρίτη & Πέμπτη 16.00-17.30

Αγωνιστικά- Προαγωνιστικά τμήματα

  • Προαγωνιστικό τμήμα 14-16 ετών Κουμπές Δευτέρα & Τρίτη 20.15-21.30 και Παρασκευή 20.00-21.15
  • Κορασίδων- Νεανίδων 14-17 ετών (κορασίδων), Καθημερινή προπόνηση
  • Προαγωνιστικό Ταυρωνίτης (2010-2013) 17.15-18.45

Ενηλίκων: Τρίτη & Παρασκεύη 21.30-23.00 Κουμπές

Badminton

(εναρξη προπονήσεων 5.9.22)

  • Παιδικό τμήμα (νηπίου κ δημοτικού), Παλιά Ηλεκτρική, Τρίτη 17.00-18.00 Πέμπτη 18.00-19.00 & Παρασκευή 17.00-18.00. Ταυρωνίτης Τριτη κ Πέμπτη 18.30-19.30
  • Εφηβικό τμήμα αρχαρίων (γυμνασίου- λυκείου κ ενηλίκων), Παλιά Ηλεκτρική, Τρίτη 18.00-19.00 Παρασκεύη 17.00-18.00 και Σάββατο 15.00-16.00, Ταυρωνίτης Τριτη κ Πέμπτη 19.30-20.30
  • Αγωνιστικό τμήμα & Εφηβοι & Ενήλικες, Παλιά Ηλεκτρική, Τετάρτη κ Πεμπτη 19.15-8.30 Σάββατο 13.00-15.00

Beach Volley 

Ενηλίκων  &  Εφήβων/Νεανίδων

  • Αρχαρίων  Δευτέρα & Τετάρτη  (θα ανακοινωθεί)
  • Προχωρημένων (θα ανακοινωθεί)

Τρίαθλο

  • Κολύμπι 13.45-14.45 Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκεύη, Κολυμβητήριο Χανίων (ενήλικες κ παιδιά-50αρα πισίνα)
  • Κολύμπι για παιδιά ηλικίας 4-5 ετών (μικρή πισίνα) Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκεύη 14.45-15.15

http://www.anemoshania.gr

anemoshania@gmail.com

Facebook: anemoschanion

Instagram: anemoschanion

Πασχαλινή γιορτή ακαδημιών βολεϊ

Αγώνες Μπάντμιντον κ κοπή πιτας του τμήματος

Με πολλές συμμετοχές σε όλες τις κατηγορίες πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 20.2.22 η δεύτερη φάση του περιφερειακού πρωταθλήματος Κρήτης και το ανοιχτό τουρνουά μπαντμιντον όλων των ηλικιών. Επίσης, παρουσία του αντιδημάρχου κ Μιχαηλάκη πραγματοποιήθηκε η κοπή της ετήσιας πίτας του τμήματος αντιπτέρισης του Ανέμου!

274730845_533586081311507_4264108513392509850_n.jpg

Στα U11 συμμετείχαν οι Πατηνιωτακης Σπύρος, Μαραγκουδάκης Μανούσος, Παπαδάκης Στέλιος, παπακοσμοπουλος Γιώργος, Αδάμ Μουσά, Θοδωρής θεοχαρακος, κορίτσια Ηρώ Λιοδάκη, Βένια Κακαβελακη, Ελένη Καλεντακη  

274130251_1114010656079918_6120705242616987057_n.jpg

Στα U13 ο Μανώλης Αγγελάκης, στα U15 Κακαβελακης Κωνσταντίνος, Παπαβασιλείου Στέλλα, Ανδρουλάκη Κατερίνα, Παπανδρέου Κυριακή, κουλαξουζιδου Μάρα, Μαρίνα βλοντακη

Στα U17 Παπαδάκης Γιάννης, Τζανακάκης Αναστάσης, Δανιήλ Κονταδακης 

274241126_1594595330909572_4229433814442543827_n.jpg

Ανδρών/ Γυναικών συμμετείχαν οι Μανώλης Δαρακης, Γιώργος Ιακωβάκης, Βέτα Κουκουρακη, Άννα Μπαζαζο, Τόνια Κυριακουλακη, Ματίνα Στουπη

274345524_450434770168784_6260460881352861290_n.jpg

Τα αποτελέσματα στο Περιφερειακό

Κάτω των 11

  1. Πατηνιωτάκης Σπύρος
  2. Μαραγκουδάκης Μανούσος 
  3. Παπαδάκης Στέλιος 
  4. Παπακοσμόπουλος Γιώργος

Κάτω των 13

  1. Κουλαξουζίδης Αγγελος
  2. Καραθανάσης Δημήτρης
  3. Πατηνιωτάκης Σταύρος

Κάτω των 15

  1. Κακαβελάκης Κωνσταντίνος 

Κάτω των 15

  1. Παπαβασιλείου Στέλλα
  2. Ανδρουλάκη Κατερίνα
  3. Παπανδρέου Κυριακή 
  4. Κουλαξουζίδου Μάρα 

Κάτω των 17 

  1. Παπαδάκης Γιάννης 
  2. Τζανάκης Αναστάσης

Seniors

 Μανώλης Δαράκης 

Οι δύο τυχεροί που κέρδισαν τα φλουριά είναι ο Μανούσος Μαραγκουδάκης και ο Αδάμ Μούσα.

Χριστουγεννιατικη αθλητική συνάντηση Μπαντμιντον

Την Κυριακή 19.12.21, πραγματοποιήθηκε η Χριστουγεννιάτικη αθλητική συνάντηση Μπάντμιντον, όπου συγκεντωθηκαν κ τρόφιμα για το κοινωνικό παντοπωλείο του Δήμου Χανιων. Μικροί κ μεγάλοι έπαιξαν κ διασκέδασαν, ενώ έγιναν κ αγώνες γονείς – παιδιά!

Ευχόμαστε καλές γιορτές με υγεία σε όλους!

Αποτελέσματα Μικτού Τουρνουά Beach-Volley

Την Κυριακή 28.11.21 στην Χρυσή Ακτή πραγματοποιήθηκε το 2ο Μικτό Τουρνουά Beach-Volley για το έτος 2021 που διοργάνωσε ο ΑΠΣ Άνεμος Χανίων. Το τουρνουά διεξήχθη σε 2 κατηγορίες των 8 ομάδων.

Νικητές στην κατηγορία Golden αναδείχθηκαν οι Χαρά Τζολάκη / Φώτης Πασιούρας στη δεύτερη θέση οι Γεωργία Παπαδομανωλάκη / Γιάννης Χιρμπάκης και στην τρίτη θέση οι Νικολέτα Αναστασιάδη / Πέτρος Κοκκινάκης.

Στην κατηγορία Silver νικητές αναδείχθηκαν οι Δώρα Βαρσάκη / Θωμάς Γκαντζιος, στη δεύτερη θέση οι Αθηνά Ροβιθάκη / Δημήτρης Μητρογιάννης και στην τρίτη θέση οι Κατερίνα Σκαλιδάκη / Αλέξανδρος Καραγεωργόπουλος.

Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν το Aquathlon & Swim 2021

Με μεγάλη επιτυχία και με ιδανικές καιρικές συνθήκες, ολοκληρώθηκαν οι αγώνες Chania Aquathlon (750 μ κολύμπι και 5000μ τρέξιμο) & Chania Swim 2021!

Ευχαριστούμε θερμά τους συνδιοργανωτές: Την Περιφέρεια Κρήτης Crete και την κα Κατερίνα Ζομπανάκη, τον Δήμο Χανίων τον αντιδήμαρχο κ Στέλιο Μιχαηλάκη.

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τους χορηγούς μας:

  • Τα super market ΣΥΝ.ΚΑ
  • Το κατάστημα αθλητικών ειδών Aquafit
  • Τα Γεράνι Αναψυκτικά
  • Το κατάστημα Virso leather by Vrontakis
  • Τα Μηχανήματα Ανταλλακτικά Χριστινάκης
  • Την ANEK LINES
  • Την Καντινα το πλωτό στη Χρυσή Ακτή
  • Τον φαρμακοποιό Μιχάλη Βεριγάκη

Ευχαριστούμε για την υποστήριξη την ΕΝΑΜΟΝΟΧ-Εθελοντική Ναυαγοσωστική Μονάδα Ναυτικού Ομίλου Χανίων

Για την πολύτιμη βοήθεια τους τους εθελοντές!

image.png

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές που συμμετείχαν και του χρόνου με υγεία!!!

Aquathlon (750 κολύμπι- 5.000μ τρέξιμο)
Γυναίκες 

1η Emily Meijard

2η Μαρία Καμισάκη 

3η Αγγελική Χαμτζίδου

image.png

Άνδρες κάτω των 40

1ος Τέρπανδρος Ζαχαρίου

2ος Κώστας Βροντάκης

3ος Παναγιώτης Ψεντέλης

image.png

Άνδρες άνω των 41 

1ος Καρβούνης Παναγιώτης

2ος Μανώλης Συντζανάκης

3ος Λευτέρης Λαμπαθάκης

image.png

Άνδρες άνω των 55

1ος Αντώνης Πολάκης

2ος Γιάννης Κτιστάκης

3ος Αντώνης Μαρκάκης

image.png

500κολύμπι
Κάτω των 40

1ος Γιώργος Σκουνάκης

2ος Γιώργος Φραγκιουδάκης
Άνω των 41 

1ος Εμμανουήλ Συτζανάκης

2ος Λευτέρης Φραγκουλάκης 

3ος Στέλιος Χιωτάκης

image.png

ΓυναίκεςΚάτω των 50

1η Γιώτα Κουνδουρου

2η Μποχερ Σουζάνα

3η Μποχερ Στεφανία

image.png

Ανω των 50

1η Ρένα Σαριδάκη

2η Ελένη Σκουμπάκη

3η Ειρήνη Ζωφάκη

image.png

1500κολύμπι 
Κάτω των 40

1ος Μανώλης Χιωτάκης

2ος Νίκος Βρουβάκης

3ος Γιάννης Νομικός

image.png

Άνω των 41 

1ος Μιχάλης Αρβανιτάκης

2ος Παναγιώτης Καρβούνης

3ος Παναγιώτης Πολύδωρος 

image.png

Γυναίκες 1η Κική Μαστρομανώλη2η Αγγελική Χαμτζίδου

image.png

αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Aquathlon

  1. 15.07 – 38.32 Τέρπανδρος Ζαχαρίου
  2. 32 16.19 – 43.27
  3. 17.26 – 45.00 Κώστας Βροντάκης – Για Δέσιμο
  4. 17.55 – 45.55 Παναγιώτης Ψεντέλης
  5. 17.03 – 46.27 Μαρία Καμισάκη – Alex Endurance Gang
  6. 18.55 – 46.27 Εμμανουήλ Ταμπακάκης – Aenaos/Alex Endurance Gang
  7. 18.06 – 48.39 Παναγιώτης Καρβούνης
  8. 19.43 – 49.52 Εμμανουήλ Συντανάκης – Ωρίωνας
  9. 17.55 – 50.15 Αγγελική Χαμτζίδου – Athens triathlon Team
  10. 16.10 – 53.10 Σισσυ Κλαπανάρα
  11. 20.31 – 54.24 Αντώνης Πολάκης – Ανεμος
  12. 21.30 – 55.16 Γιάννης Κτιστάκης – Ανεμος
  13. 25.21 – 57.36 Αντώνης Μαρκάκης
  14. 20.46 – 58.44 Ελευθέριος Λαμπαθάκης
  15. 27.13 – 1.04.30 Σταύρος Αλέξογλου – Σύλλογος Δρομέων Υγείας Κιλκίς

500m

  1. 10.37 Γιώργος Σκουνάκης – ΝΟ Χανίων
  2. 10.52 Γιάννης Φραγκιουδάκης
  3. 12.00 Εμμανουήλ Συντζανάκης – Ωρίωνας
  4. 12.29 Γιώτα Κούνδουρου
  5. 12.43 Λευτέρης Φραγκουλάκης
  6. 12.52 Μπόχερ Σουζάνα
  7. 13.53 Στέλιος Χιωτάκης
  8. 15.12 Ειρήνη Σαριδάκη – Ανεμος
  9. 15.48 Ελένη Σκουμπάκη
  10. 15.50 Ζωφάκη Ειρήνη
  11. 16.11 Στεφανία Μπόχερ

1500m

  1. 25.48 Μανώλης Χιωτάκης
  2. 27.20 Κική Μαστρομανώλη – ΝΟ Χανίων
  3. 31.06 Μιχάλης Αρβανιτάκης – Δελφίνια Ηρακλείου
  4. 32.59 Σισσυ Κλαπανάρα
  5. 37.46 Παναγιώτης Καρβούνης
  6. 38.10 Νικος Βρουβάκης
  7. 41.02 Παναγιώτης Πολύδωρος
  8. Γιάννης Νομικός
  • Προγράμματα Ακαδημιών 2022-23

  • ΧΟΡΗΓΟΙ

  • enanekblue pano kato
  • grhgorhs logo new
  • shell
  • 4